Zahrada a volný čas

7259 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Zahrady u rodinných domů už dávno neslouží jen k pěstování domácí zeleniny, ovoce, bylinek a dalších užitkových či okrasných rostlin, ale stále častěji také k relaxaci a posezení s rodinou nebo přáteli. Abyste se na zahradě cítili dobře od jara až do podzimu, pořiďte si praktické zahradní vybavení. V odborných centrech BAUHAUS naleznete například zahradní stoly, křesla, houpačky, grily na dřevěné uhlí nebo plyn, ohniště, pergoly a řadu dalších produktů na zahradu.

Zahradní technika pomůže s údržbou

Aby zahrada zůstala krásná na pohled, neobejde se bez pravidelné údržby. Žádný majitel zahrady se dnes neobejde bez sekačky na trávu. Na menším pozemku si pohodlně vystačíte s elektrickou či AKU sekačkou. Větší pozemky si již zaslouží výkonnou benzínovou sekačku. Pokud nepatří sečení trávy mezi vaše oblíbené zahradní práce, pořiďte si robotickou sekačku. Každému zahrádkáři se několikrát do roka bude jistě hodit také vertikutátor, křovinořez, drtič zahradního odpadu, vysavač listí a fukar, řetězová pila nebo nůžky na živé ploty.

Kam uložit zahradní vybavení?

K uložení zahradního vybavení a nářadí je potřeba hodně místa. Pokud nemáte dostatek prostoru v domě, vyplatí se zvážit výstavbu zahradního domku. V nabídce BAUHAUS naleznete domky ze dřeva, plastu i oceli. Vybírat můžete z různých velikostí. Zahradní domky větších rozměrů mohou sloužit i jako místo k odpočinku nebo jako malá letní pracovna. Koupený zahradní domek si můžete sestavit buď svépomocí, nebo využít řemeslníky našeho Montážního servisu.

Koupání na vlastní zahradě

U řady rodinných domů je dnes bazén běžnou součástí zahrady. Pro pořízení zahradního bazénu se nejčastěji rozhodnou rodiny s dětmi. Pro nejmenší ratolesti jsou ideální malé bazénky, které stačí před použitím nafouknout a napustit čistou vodou. Pro časté koupání starších dětí a dospělých jsou vhodné nadzemní zahradní bazény s pískovou filtrací a solárním ohřevem. Pokud ovšem dáváte raději přednost relaxaci, pořiďte si na zahradu či terasu nafukovací vířivku. K zahradním bazénům nabízíme i veškeré potřebné příslušenství jako například síťky pro sběr nečistot z vodní hladiny, bazénovou chemii, různé kartáče a bazénové vysavače včetně těch robotických, schůdky do bazénu nebo solární panely a tepelná čerpadla pro ohřev vody.