Rostliny, osiva

961 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Zahrada a volný čas jdou s pěstováním ruku v ruce. V kategorii rostliny a osiva tak najdete vše pro své zahradní a pěstitelské projekty. Nezapomínáme však ani na interiér. Pokojové rostliny mu vdechnou život a pomohou s čištěním vzduchu. Prozkoumejte naši nabídku, stačí si jen vybrat.

 

Pokud vás i vaši zahradu trápí nevzhledné fleky a sluncem spálená tráva, nabídka osiv a trávníků vám od problému pomůže. K dispozici je travní směs hřištní, golfová, univerzální anebo také pro regeneraci poškozených trávníků. S výživou a ochranou poté pomůže trávníkový substrát.

 

Na jaře uvítáte spektrum nejrůznějších cibulovin a semen k výsadbě. K předpěstování můžete využít pěstebních stolů, minipařeniště, sadbovač nebo sadbovací tablety. K dispozici jsou rovněž ovocné, listnaté a jehličnaté dřeviny, stejně jako živé ploty či popínavé rostliny.

 

Nemáte k dispozici zahradu, přesto se však zelení rádi obklopujete? Zamiřte mezi hrnkové a balkonové rostliny. Citronovník či olivovník vdechne i malému prostoru závan letního středomoří. Palmy vás vedle toho přenesou do exotiky a v letních měsících poskytnou stín. Exotickou atmosféru si můžete vytvořit i v interiéru s naší nabídkou pokojových rostlin. Na výběr máte orchideje, kaktusy, bonsaje i stálezelené rostliny.

 

Prozkoumejte BAUHAUS sortiment rostlin a osiv. Vybírat můžete z celého spektra venkovních i pokojových rostlin, semen, dřevin i potřeb k aranžování a zazimování zeleně. V následujících sekcích si přijde na své každý zahradník: