O nás

Společenská odpovědnost

Společnost BAUHAUS k.s. se angažuje v mnoha sponzorských akcích. Dlouhodobě směřujeme naši pomoc zejména směrem k dětem, které to potřebují nejvíce. Jsme partnerem několika dětských domovů a nadačních fondů, nárazově pomáháme konkrétním nemocnicím. Naše pomoc má podobu hmotných darů, případně se finančně podílíme na projektech, které si vytkly za cíl usnadnit život hendikepovaným a znevýhodněným dětem.

 • Podpora charitativní organizace Debra

  BAUHAUS je dlouhodobým podporovatelem charitativní společnosti Debra. Díky podpoře společnosti Debra mohou lidé, nemocní vzácným puchýřkatým onemocněním EB, u nás známým jako "nemoc motýlích křídel", lépe čelit tíživé ekonomické situaci a psychickým a sociálním problémům, které vyplývají ze záludnosti tohoto onemocnění. Více se o charitativní organizaci a jejich aktivitách můžete dozvědět na webu www.debra.cz. Sledovat jejich činnost můžete také na facebooku Debra ČR. A pokud i vy byste chtěli lidem s tímto nepříjemným onemocněním pomoci, můžete tak učinit zde: Debra – jak pomáhat
 • Staré oblečení pomáhá - využijte Debra kontejnery

  Staré oblečení – kam s ním? Ideálně do kontejnerů na oblečení, které najdete na našich parkovištích. Poznáte je na první pohled, navíc jsou označeny logem Debra. Za každý kilogram oblečení nebo obuvi z kontejnerů dostane charitativní organizace příspěvek. Odevzdané věci navíc dostanou druhou šanci na použití v dalších charitativních organizacích. Kontejnery na oblečení jsou pro vás k dispozici u těchto odborných center:
  Praha Dolní Chabry

O nás

Na jaře roku 1960 bylo v německém Mannheimu otevřeno první odborné centrum BAUHAUS. Od té doby se BAUHAUS stal tradičním místem, kam přicházejí miliony zákazníků nakoupit vše potřebné pro dílnu, dům i zahradu. Vše zde přehledně najdete pod jednou střechou a v samoobslužné formě. Díky tomuto unikátnímu seskupení 15 oddělení pod jednu střechu, můžete vše nakoupit na jednom místě a ušetříte si tak čas, peníze a starosti spojené se sháněním potřebného materiálu. V České republice jsme tu pro vás už od roku 1993 a odborná centra BAUHAUS najdete v 5 různých městech. Podívejte se na seznam odborných center: Odborná centra.

 • Kvalitní servis pro profesionálního zákazníka

  Vykonávat řemeslo je tvrdá dřina. A my jsme si toho vědomi. Proto nabízíme celou řadu služeb pro řemeslníky a živnostníky, které mají jediný cíl - usnadnit profesionálům jejich práci. Tisíce řemeslníků se k nám proto vrací každý den kvůli službám, které jim nabízíme. Ať už jsou to cenová zvýhodnění v rámci věrnostního programu nebo množstevních odběrů, půjčovna profesionálního nářadí, pohodlného nákupu v Drive-In Aréně, odbornému poradenství nebo možnosti chutného občerstvení. Nakupování v BAUHAUS má zkrátka spoustu výhod. Přehled všech služeb, které nabízíme, najdete zde: Služby BAUHAUS.
 • Na náš sortiment jsme hrdí

  V odborných centrech BAUHAUS najdete ucelenou nabídku více než 130.000 produktů. A my jsme na tuto nabídku patřičně hrdí. Každý den se snažíme, abychom našim zákazníkům nabídli zboží v prvotřídní kvalitě a za příznivé ceny. Najdete u nás převážně produkty známých výrobců, ale kromě renomovaných značek nabízíme i celou řadu vlastních značek kvality. Výrobky, které pod naší vlastní značkou vyrábíme, jsou technologickými špičkami na světovém trhu. Vy si tak můžete být jistí, že neplatíte zbytečné peníze za značku, ale jen za skutečnou hodnotu výrobku. A protože jsme si tím jisti i my, nabízíme vám na naše značky kvality záruku 5 let. Podívejte se na přehled značek kvality: Značky kvality.
 • BAUHAUS - evropský lídr na trhu

  BAUHAUS je zákazníky oblíbený téměř po celé Evropě a tato síť se každým rokem rozšiřuje. V současnosti můžete navštívit 273 odborných center BAUHAUS v 19 různých státech Evropy. A díky naší velikosti jsme schopni našim zákazníkům nabídnout zboží za bezkonkurenční ceny. To, že přerůstáme hranice, ale neznamená, že zapomínáme na tradici. Naopak, v BAUHAUS si dáváme záležet na tom, abyste u nás našli i lokální produkty, které máte rádi a na které se spoléhají už generace českých řemeslníků a kutilů. Ve skutečnosti téměř polovina sortimentu BAUHAUS pochází od lokálních výrobců a obchodních partnerů.

Impressum

Vlastnictví a práva těchto internetových stránek
Provozovatel těchto webových stránek je BAUHAUS k.s.
Hlavní správa ČR
Strážní 7
CZ-639 00 Brno
IČ: 49435388
Telefon: +420 538 725 600
Email: [email protected]

Životní prostředí

Žít v udržitelnosti předpokládá, že je člověk otevřený inovacím a dává přednost produktům, které chrání životní prostředí, šetří energie nebo jsou efektivnější než ostatní. Proto BAUHAUS pracuje spolu se svými dodavateli v každé produktové skupině na vývoji udržitelných alternativ. Nicméně šetrnost produktů k životnímu prostředí je jen jedna část. Samozřejmostí pro BAUHAUS jsou při výstavbě nových odborných center také ekologické stavební metody. Podpora a další vzdělávání zaměstnanců, stejně jako sociální angažovanost, je neméně důležitým pilířem firemní filozofie. S podporou svých zákazníků postupuje BAUHAUS ve věcech udržitelnosti každý den o malý krok vpřed.

 • Pouze certifikované dřevo

  Největší výzvou pro BAUHAUS je najít udržitelné výrobky, začlenit je do sortimentu a nabídnout tak zákazníkům skutečné alternativy. Při pěstování a těžbě přírodních produktů, jakož i při jejich zpracování, hrají důležitou roli sociální a environmentální rámcové podmínky. Aby byla zajištěna dodávka pouze ekologicky přijatelného dřeva, pracuje společnost mimo jiné s mezinárodním systémem certifikace lesů PEFC (Program pro schvalování režimů certifikace lesů).
 • Hledejte symbol PRO PLANET

  Pro Planet
  Pro lepší orientaci zákazníků zavedla naše společnost označení „Pro Planet“. Tímto symbolem označujeme výrobky, které co se týče udržitelnosti vynikají ve své kategorii.
  V mnoha oblastech dělá kvalita rozdíl, protože dlouhá životnost vysoce kvalitních výrobků přináší samozřejmě také výhody z hlediska udržitelnosti. Všechna motorem a elektricky poháněná zařízení, která BAUHAUS nabízí, mohou být použita dlouhá léta. Tím jsme si jistí.
  Výrobků, které jsou naopak k životnímu prostředí velmi nešetrné, se v rámci iniciativy Pro Planet zbavujeme. Napořád.
 • Zbavujeme se nešetrného

  Postupně z našeho sortimentu vyřazujeme výrobky, které nejsou v souladu s myšlenkou udržitelnosti, která je pro nás každým rokem důležitější.

  Zábavní pyrotechnika - Každoročně výbuchy petard zamořují vzduch našich měst a vesnic, jsou hlučné a někdy také nebezpečné. Proto jsme se rozhodli tento sortiment vyřadit z prodeje. Oslavte příchod nového roku s vlastním zápalem – radostným, ne bouchajícím – na čerstvém vzduchu a bezpečně!

 • Třídění a recyklace obalových materiálů

  Velké množství produktů, zajištění jeho dostupnosti a také logistika – to vše je spojeno s obalovým materiálem a dalším odpadem. V BAUHAUS nám není jedno, co se s tímto odpadem stane a proto se aktivně podílíme na třídění a recyklaci obalových odpadů EKO-KOM. V roce 2018 jsme tak přispěli ke zlepšení životního prostředí a náš podíl na celkovém snížení produkce skleníkových plynů činí 591 tun CO2 ekv., a bylo tak uspořeno 13862 GJ energie. To odpovídá emisím CO2, které vyprodukuje 278 osobních aut za rok jejich provozu nebo například 27 dnům spotřeby elektrické energie na veřejné osvětlení v Praze. Osvědčení o úspoře emisí zde.
 • Sběr a ekologická likvidace elektrospotřebičů a baterií

  Ve všech odborných centrech BAUHAUS můžete zdarma vrátit baterie a drobné elektrospotřebiče, které už dosloužily. My je za vás ekologicky zlikvidujeme. Ušetříte si tak cestu do eko-dvora a zároveň uděláte něco málo pro planetu Zemi. V roce 2017 jste spolu s námi vybrali 1,78 tun použitých baterií, ze kterých bylo získáno přes 1 tunu druhotných kovonosných surovin, které budou opětovně použity pro výrobu nových produktů. Děkujeme! Osvědčení o přínosu pro životní prostředí zde.