Barva dle vašeho přání

Nemůžete v nabídce barev najít ten pravý odstín? V našich odborných centrech vám na zakázku namícháme jakýkoliv odstín dle vašeho přání a zároveň si u nás můžete vybrat ze široké nabídky už hotových odstínů – tzv. ready mixů.

Ta správná barva pro vaše stěny

Sytě žlutá, klasická bílá nebo karibsky tyrkysová? Barevný odstín pro vaše stěny a fasády tak, aby přesně vyhovoval vašim požadavkům.

Poradci prodeje vám namíchají přesný odstín jakékoliv barvy: emaily, fasádní barvy, interiérové disperzní barvy, latexové barvy, syntetické lazury, vodouředitelné lazury a laky, speciality jako například barevné omítky, silikátové fasádní barvy, silikonové fasádní barvy, barvy se strukturou omítky nebo barvy s dřevitými vlákny. Vše je plně automatické a rychlé – namíchaná barva je tak ihned k odběru.

Vaše oblíbená barva se zárukou namíchání kdykoliv v budoucnu

Každé naše odborné centrum disponuje spektrometrem pro přesné určení odstínu. Namícháme vám tak jakýkoli odstín barvy také podle přineseného vzorku, a to se zárukou stejného* odstínu kdykoliv v budoucnu.

Dejte svým nápadům barvu! Přejeme vám spoustu zábavy při malování a tvoření!

*stejným odstínem je myšlena shoda odstínu dle daných receptur a norem v čase namíchání. Postupem času mohou, obzvláště u již aplikovaných nátěrů, vznikat mezi namíchanými odstíny mírné odchylky. 

Kam dál?