Obklady a dlažby

1368 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Obklady a dlažby zajistí snadno čistitelný a hladký povrch podlahy či stěn v interiéru i exteriéru. Najdete zde obklady do koupelny či kuchyně, stejně tak velkoformátové obklady. Nechybí ani venkovní obklady nebo dlažba na terasu a balkon. Venkovní dlažba vyniká zvýšenou odolností, mrazuvzdorností a obvykle také vyšší tloušťkou materiálu.

 

Keramická dlažba je známá svou odolností, nenasákavým povrchem a nízkou porézností. V nabídce je k dispozici v mnoha podobách, a to včetně imitace dřeva, kamene či betonu. Naproti tomu, kamenné dlažby jsou díky svému přírodnímu původu unikát kus od kusu.

 

K vytvoření originálních kombinací můžete využít obkladové bordury či mozaiky v rozmanité škále rozměrů, barev i motivů. Efektním obkladovým materiálem jsou například také kamenné koberce. Jejich pokládka je možná jak v interiéru, tak exteriéru.

 

Kromě obkladů a dlažeb v sortimentu naleznete potřeby a příslušenství k pokládce. Především pak vytlačovací pistole, lepidla na obklady, tmely, sanitární silikon a mnoho dalšího. Prohlédněte si BAUHAUS nabídku obkladů, dlažeb i dalšího příslušenství: