Kuchyně

1114 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Kuchyně bývá srdcem domácnosti. Při jejím zařizování se tak vyplatí investovat čas do výběru všech jednotlivých součástí. Ať už hledáte vhodnou kuchyňskou linku, nábytek, pracovní desku, obložení linky, dřez anebo efektivní odvětrání, zde jste správně.

 

Naše nabídka zahrnuje širokou škálou produktů, spotřebičů i příslušenství pro vybavení kuchyně. Výběr tak snadno přizpůsobíte jak svým osobním preferencím na styl a funkčnost, tak prostorovým možnostem samotného interiéru.

 

BAUHAUS sortiment pro kuchyně zahrnuje celou řadu produktů různých kategorií. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si produkt, který hledáte:

  • Spotřebiče do kuchyně – mezi základními spotřebiči najdete varné desky, jedno či dvouplotýnkové elektrické vařiče anebo elektrické sporáky.
  • Kuchyňský nábytek – najdete zde moderní kuchyně, minikuchyně i jednotlivé kuchyňské skříňky se dřezem vhodné pro občasné používání na chatě či chalupě.
  • Příslušenství a doplňky do kuchyně – obohaťte svou kuchyň nezbytnostmi, jako jsou chňapky, odkapávač na nádobí, dávkovač saponátu, nádobí a nejrůznější boxy na jídlo.
  • Odsavače par – digestoře u nás naleznete v mnoha designech a variantách. Nechybí zde moderní komínová digestoř, ani praktická podskříňková digestoř vhodná i do menších prostor. Tukový filtr chrání digestoř před ulpíváním mastnoty.
  • Dřezy – vybírat lze z řady designů a velikostí nerezových i kamenných dřezů. K dostání jsou rovněž sety, jejichž součástí je vestavný dřez a dřezová baterie do kuchyně.
  • Dřezové baterie – při výběru se zaměřte především na druh baterie, tj. stojánková či nástěnná a také na typ ovládání – páková nebo kohoutková. Další parametry jako rozměry či provedení se odvíjí od vašich preferencí. K dispozici jsou dřezové baterie s pochromovaným lesklým povrchem i matné varianty v několika barvách.
  • Odvětrávání kuchyně – je vhodné především při vyšším vytížení kuchyně. Najdete zde ventilační potrubí, větrací mřížky i nejrůznější montážní prvky a spony. Sortiment je dostupný v různých variantách a rozměrech.
  • Obložení za linku – vybírat lze z designových panelů s různými dekory kamene. Nechybí ani obklady do kuchyně ve formě mozaiky v mnoha tvarech, motivech a barevných provedeních.
  • Pracovní desky do kuchyně – zvolit můžete desky z různých druhů dřeva, včetně exotických dřevin. K dostání je však také kuchyňská pracovní deska na míru, kterou vám dle požadavků nařežeme v našem odborném centru BAUHAUS.