Bydlení a dekorace

4437 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Různé doplňky a dekorace dotváří design domova. Například zrcadla mohou opticky zvětšit malou místnost, pohodlné polštáře zase oceníte při odpočinku na sedačce a dekorativní osvětlení navodí pohodovou atmosféru během podzimního večera. V odborných centrech BAUHAUS naleznete širokou nabídku dekorací a doplňků, které vám zpříjemní život. Níže vybíráme některé z našich produktů.

Zrcadla

Alespoň jedno zrcadlo má v domácnosti většina z nás. Najdete je nejčastěji v koupelnách, předsíních a šatnách. Sloužit nemusí pouze ke kontrole našeho zevnějšku, ale také k optickému zvětšení místnosti, prosvětlení pokoje nebo také jako designový prvek.

Před nákupem zrcadla je třeba vědět nejen požadované rozměry, ale také to, k čemu vám má sloužit. Zrcadla mohou být v rámu nebo bez něj, nástěnná nebo volně stojící. V odborných centrech BAUHAUS pořídíte kromě zrcadel různých tvarů a rozměrů také zrcadlové fólie.

Stínění

Pokud potřebujete domov chránit před slunečními paprsky, světlem z pouličních lamp nebo třeba zvědavými pohledy sousedů, přichází na řadu hledání vhodného zastínění. V naší nabídce naleznete vertikální i horizontální žaluzie, látkové, bambusové i papírové rolety, plisé rolety, závěsy a také japonské stěny. V článku na blogu se dočtete, které zastínění bude pro váš domov ideální.

Dekorace

Nejrůznější dekorace spolehlivě zútulní váš domov. V odborných centrech BAUHAUS můžete vybírat z široké nabídky svícnů, luceren, svíček, dekoračních kobercových podložek, hodin nebo popisovacích tabulí pro děti. Prohlédnout dekorace.