Železářství

3188 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Kategorie železářství čítá celé spektrum příslušenství a potřeb, bez nichž se neobjede domácí kutil, ani profesionál. Ať už pro svůj projekt hledáte cokoliv, zde jste na správném místě.

 

V naší nabídce spojovacích materiálů naleznete šrouby a matice nejrůznějších typů a rozměrů. Samozřejmostí jsou také vruty do dřeva i dalších materiálů, podložky a těsnění, hřebíky, hmoždinky anebo krytky a ucpávky. Pro trvalé a pevné ukotvení těžších břemen je optimální volbou chemická kotva.

 

Během stavebních projektů oceníte montážní hliníkové lešení s plošinou, která poskytne stabilitu při práci. Výškové práce vám pomohou usnadnit schůdky či teleskopické hliníkové žebříky.

 

S ochranou domácnosti před nehodami pomohou detektory kouře či plynu. Nabídka zahrnuje také smart požární hlásiče s připojením k Wi-Fi a mobilní aplikaci.

 

BAUHAUS sortiment železářství poskytuje širokou škálu spojovacích materiálů, příslušenství, nástrojů i nářadí. Najdete zde vše pro údržbu domácnosti i pro její bezpečnost či práci na rozmanitých projektech, stavbách a mnohem více. Prozkoumejte naši nabídku zahrnující: