Grily na dřevěné uhlí

17 Produktů

Filtr

  Grily na dřevěné uhlí jsou správnou volbou pro ty, kteří nedají dopustit na typické kouřové aroma. Kvalitní gril na dřevěné uhlí ocení začátečníci i zkušení mistři grilování. Finančně nejdostupnější jsou jednoduché přenosné a kotlové grily. Nejvíce zaplatíte za kvalitní keramický gril. V e-shopu a odborných centrech BAUHAUS naleznete nabídku grilů na dřevěné uhlí včetně širokého sortimentu příslušenství.

  TIP: Na blogu se dozvíte, jak vybrat správný gril. Seznamte se s výhodami grilů na dřevěné uhlí, plyn a elektřinu!

  Přenosný gril na dřevěné uhlí

  Přenosný gril na dřevěné uhlí nebo brikety je ideální volbou pro grilování na cestách. Gril je velmi lehký a nezabere mnoho místa. Grilovací plocha je poměrně malá a vystačí pro přípravu jídla pro malý počet strávníků. Pokud byste si rádi pořídili přenosný gril, vyberte si model s poklopem. Teplotu můžete snadno regulovat pomocí průduchů na víku. Při výběru grilu se zajímejte i o nohy grilu, které musí zajistit dostatečnou stabilitu.

  Kotlový gril na dřevěné uhlí

  Kotlový gril na dřevěné uhlí patří mezi klasiku. Grilovací plocha je dostatečně široká a gril můžete využít jak pro přímé, tak i nepřímé grilování. Pro sledování teploty pod víkem slouží vestavěný teploměr. Pokud potřebujete kontrolovat i teplotu uvnitř připravovaného masa, pořiďte si do výbavy vpichovací grilovací teploměr. Manipulace s kotlovým grilem je díky kolečkům velmi snadná.  

  Grilovací vozík na dřevěné uhlí

  Pokud se vašeho grilování pravidelně účastní širší rodina nebo sousedé z okolí, pořiďte si grilovací vozík na dřevěné uhlí. Na prostorné grilovací ploše připravíte pokrmy pro velký počet hostů. K dispozici jsou jak modely s víkem a integrovaným teploměrem, tak i bez něj. Grilovací vozík vyžaduje na terase více místa. Manipulace s grilovacím vozíkem je díky kolečkům velmi snadná.

  Keramický gril

  Pro skutečné mistry grilování je určen keramický gril. Tento typ grilu má hermeticky uzavřený grilovací prostor, teploměr ve víku a ovladatelný průtok vzduchu. Díky tomu je teplo uvnitř keramického grilu rovnoměrně rozdělováno. Gril má všestranné využití – umožňuje přímé i nepřímé grilování, dušení, uzení i pečení.