Garance nejnižší ceny

Společnost BAUHAUS k.s., Váš specialista pro dílnu, dům a zahradu, poskytuje trvale nejširší výběr zboží pro kutily a profesionály za neporazitelné ceny.

A NA TO SÁZÍME NAŠÍ JEDINEČNOU GARANCÍ NEJNIŽŠÍ CENY 12 %!

V případě, že do 14 dní po datu nákupu určitého zboží, resp. produktu na prodejně společnosti BAUHAUS k.s., naleznete v nabídce jiného prodejce ve stejném městě identický produkt, tj. produkt označený identickým registrovaným kódem EAN, za nižší cenu, potom neváhejte a přijďte do prodejny společnosti BAUHAUS k.s., kde jste produkt zakoupili. Pokud doložíte, že jiný prodejce ve městě prodává stejný produkt za nižší cenu, poskytneme Vám na zakoupený produkt slevu tak, aby cena produktu odpovídala ceně nabízené jiným prodejcem snížené navíc ještě o 12 %. Garance nejnižší ceny se vztahuje pouze na jeden kus daného zboží. Garance nejnižší ceny se nevztahuje na zboží nabízené ze strany jiného prodejce prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, zejména internetovou nabídkou, dále na zboží nabízené ve velkoobchodních nabídkách a výprodejích, jakož i na zboží nabízené ze strany jiného prodejce jako použité, nekompletní, poškozené, či nabízené s poškozeným originálním obalem, případně bez něj, a na koberce. Garance nejnižší ceny se nevztahuje na zboží prodané prostřednictvím internetového obchodu BAUHAUS.

Prodloužené záruky Bauhaus

Společnost BAUHAUS k.s. poskytuje ve smyslu svých platných a účinných záručních podmínek na veškeré zboží jí prodávané prodlouženou záruku, pokud je to uvedeno na výrobku, obalu, nebo v reklamě. Nezávisle na označení výrobku poskytuje společnost BAUHAUS k.s. v České Republice prodlouženou záruku 5 let na veškeré elektrické či motorové ruční nářadí a stroje. Tato prodloužená záruka se nevztahuje na akumulátory, baterie, světelné zdroje a další součásti, které podléhají rychlému opotřebení, ani na spotřební materiál.

Prodloužená záruka Bauhaus se nevztahuje na vady, které vznikly běžným opotřebením, neodborným zacházením nebo nedostatečnou údržbou, příp. byly zákazníkovi známy již při nákupu. Prodloužená záruka Bauhaus zaniká, pokud bude otevřen (rozmontován) kryt zařízení.

Zákazník vady, na které se vztahuje prodloužená záruka Bauhaus, oznámí v kterékoliv provozovně BAUHAUS k.s. v České republice, a při tomto oznámení předloží originální pokladní doklad prokazující jeho zakoupení u prodávajícího. Veškeré podmínky k prodloužené záruce najdete zde.

Kontrola kvality

BAUHAUS si stojí za kvalitou nabízených produktů. Proto nabízené zboží prochází kontrolou kvality před tím, než jej zařadíme do našeho sortimentu. Pokud nenajdeme výrobek odpovídající kvality, nechá si jej BAUHAUS sám vyrobit. Tyto produkty nabízíme pod zvláštní a výhradní značkou. Kvalitu netestujeme jednou, ale při každém přijetí na sklad. Nabízíme tak zboží bez jakýchkoli vad.

Vrácení zboží

Pokud nakoupíte nadbytečné množství zboží, nebo jste nekoupili to správné, jednoduše ho vraťte. Zakoupené zboží můžete vrátit do čtyř týdnů od data jeho zakoupení. Možnost vrácení zboží platí pouze při předložení pokladního dokladu vystaveného při koupi vraceného zboží, přičemž takto je možno vrátit pouze nepoužité a nepoškozené zboží zabalené v nepoškozeném originálním obalu. Možnost vrácení zboží neplatí pro zboží na objednávku, zboží na přířez nebo zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka.

Duplikát účtenky

Ztratili jste vaši účtenku a potřebujete kopii? Nevadí, můžete kontaktovat zákaznickou podporu BAUHAUS na adrese [email protected] K dohledání vašeho dokladu nám nejvíce pomůže výpis z účtu, ze kterého platba proběhla. Pokud takovýto výpis dodat nemůžete nebo nechcete, potřebujeme znát alespoň 4 poslední čísla použité platební karty, její typ (VISA/Mastercard/atd.), přesnou výši platby, datum, orientační čas a místo nákupu. Duplikát bohužel nejsme schopni dohledat, je-li platba starší jednoho roku nebo v případě, že byla uhrazena v hotovosti.

Dovolujeme si vás upozornit, že proces dohledání účtenky a vystavení duplikátu je zpoplatněný částkou 50 Kč/jedna účtenka. Částka se hradí při vyzvednutí duplikátu na informacích konkrétního specializovaného centra.

Reklamační řád

Na tomto místě najdete náš Reklamační řád.

Přečtěte si jej zde: Reklamační řád