Zahradní nábytek

397 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Žádná zahrada, terasa či balkon se neobjede bez nábytku jako jsou židle, křesla, lavice, stoly, lehátka nebo úložné boxy na polstry a podušky. V odborných centrech BAUHAUS můžete vybírat z široké nabídky zahradního nábytku. Kromě pohodlného nábytku u nás pořídíte také slunečníky, rolety, markýzy, grily a řadu dalších praktických produktů pro vaši zahradu.

Nábytek na balkon a lodžii

Příjemné místo k relaxaci si můžete vytvořit i na malém balkoně nebo lodžii. K pohodovému posezení například u ranní kávy nebo čaje vám bude stačit malý balkonový stolek a dvě sklopné židle. Pokud máte k dispozici pouze velmi malý prostor, oceníte praktický závěsný balkonový stolek. Jednoduše ho zaháknete na zábradlí a můžete podávat na stůl.

Prohlédněte si balkonový nábytek BAUHAUS

Nábytek za terasu

Terasa má obvykle mnohem větší rozměry než balkon a vystupuje jen mírně nad úroveň okolního terénu. Někdy ovšem může být například i na střeše domu. Na prostornější terasu pohodlně umístíte například rozměrnější zahradní lavice, zahradní křesla a židle, zahradní stoly nebo zahradní lehátka. Pokud chcete mít na terase maximální pohodlí, pořiďte si zahradní lounge. K uskladnění podsedáků a dalšího příslušenství k zahradnímu nábytku můžete využít praktické úložné boxy.

Vybrané příslušenství k zahradnímu nábytku:

  • Ochranné obaly na sedací soupravy, židle a stoly
  • Podsedáky
  • Polstrování s vysokou opěrkou
  • Polstrování na lavice
  • Vodní mlha

Nábytek na zahradu

Zahrada nabízí spoustu prostoru pro zahradní nábytek a omezovat se nemusíte jen na zahradní stůl, pár židlí a lehátko. K příjemnému posezení ve stínu jabloně vám poskytne například zahradní lavice. K relaxaci můžete využít také oblíbené hamaky a houpačky. Pokud rádi hostíte rodinu a přátele, bude pro vás ideální zahradní kuchyně.