Lounge nábytek

9 Produktů

Filtr
Kategorie

Ani na terase či balkoně se nemusíte vzdávat domácího pohodlí. Pokud si pořídíte moderní lounge set obsahující několik křesel, pohovku a stolek, budete se i na zahradě cítit jako v obývacím pokoji. V e-shopu a odborných centrech BAUHAUS naleznete širokou nabídku lounge nábytku na zahradu značek Sensum a Sunfun.

Oblíbený lounge nábytek ve skandinávském stylu

Lounge soupravy nábytku ocení především majitelé rodinných domů s prostornou terasou. Kompletní lounge set obvykle obsahuje alespoň dvě pohodlná křesla, pohovku a stůl. V současné době jsou velmi oblíbené soupravy zahradního nábytku ve skandinávském designu. Příkladem je set lounge nábytku Skepparholmen značky Sensum. Pokud potřebujete více zahradního nábytku, můžete si samostatně dokoupit další samostatná lounge křesla, pohovku, odkládací stolek nebo pohodlnou zahradní postel.

Kvalitní materiály

Zahradní lounge nábytek musí být vyroben z kvalitních materiálů, které obstojí v náročných venkovních podmínkách. Mezi nejčastěji používané materiály patří například ocel, hliník, dřevo, polyester, polyratan, sklo a textil.

Velmi odolný je například nábytek s rámovou konstrukcí z galvanizované, práškované oceli. Při výběru lounge nábytku věnujte pozornost i sedacím a zádovým polstrům. Ty musí být nejen pohodlné, ale musí především odolat dešti a slunečním paprskům. Praktické jsou snadno čistitelné látky.

TIP: Na našem blogu se dozvíte, jak si vytvořit příjemné posezení na terase a balkoně