Houpačky a sítě

20 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Rádi na zahradě nebo kdekoli v přírodě odpočíváte? K pohodlnému lenošení můžete využít hamaku. Všechny generace na zahradě jistě ocení také pohodlnou houpačku. V e-shopu a odborných centrech BAUHAUS na vás čekají kvalitní zahradní houpačky a hamaky za trvale výhodné ceny.

  Výběr hamaky

  Hamaka je závěsné (houpací) lůžko, které lze využít k relaxaci v interiéru i pod širým nebem. Určena je pro jednou nebo dvě osoby. Instalace hamaky je velmi rychlá a jednoduchá. Pomocí karabin ji zavěsíte mezi dva stromy nebo pevné sloupky. K upevnění hamaky můžete využít také speciální rám (stojan na hamaku), který si ovšem musíte koupit samostatně.

  Při výběru hamaky je nejdůležitějším parametrem její nosnost. Hamaky určené pro jednu osobu musí unést alespoň 120 kg. Hamaky pro dvě osoby mají nosnost až 200 kg. Hamaky jsou z velmi kvalitního materiálu, textilie (např. nylon) je pružná, prodyšná a dokonale se přizpůsobí proporcím vašeho těla.

  TIP: Vybíráme z našeho blogu: Vyrobte si ze dřeva zahradní relaxační lehátko

  Zahradní houpačky

  Mezi oblíbený zahradní nábytek rozhodně patří houpačky. Některé modely zahradních houpaček nabízí i funkci lehátka. Většina houpaček je určena pro dvě nebo tři osoby. Konstrukce zahradních houpaček může být ze dřeva nebo kovu. Část vyhrazená pro sezení je obvykle z odolných textilních materiálů, které odolají dešti i UV záření. Tyto materiály v případě potřeby snadno vyčistíte za pomocí slabého mýdlového roztoku, houbičky a hadříku.

  Při výběru zahradní houpačky patří mezi nejdůležitější parametry celková nosnost a počet míst k sezení. Modely určené pro tři osoby mají obvykle nosnost okolo 270 kg. S rezervou tedy unese tři dospělé osoby.