Zahradní lehátka

15 Produktů

Dle relevance
Filtr
  Keter Zahradní lehátko

  Keter Zahradní lehátko

  190 × 67 × 90 cm; plast; bílé
  1 690,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  Keter Zahradní lehátko

  Keter Zahradní lehátko

  190 × 67 × 90 cm; plast; capuccino
  1 690,-
  Nedostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Pokud na terase či balkóně rádi odpočíváte, neobejdete se bez pohodlného zahradního lehátka. Na výběr máte z mnoha variant provedení, materiálů i barev. Velmi oblíbená jsou polohovací zahradní lehátka, která umožňují individuální nastavení. V e-shopu a odborných centrech BAUHAUS pořídíte zahradní lehátka za trvale výhodné ceny.

  Podle čeho vybrat zahradní lehátko

  Před samotným výběrem zahradního lehátka si odpovězte, k čemu, jak často a kde ho budete používat. Pokud na zahradě například rádi a často čtete, pořiďte si pohodlné polohovatelné lehátko s kvalitním polstrováním. K bazénu jsou naopak určena zahradní lehátka s pevnou a rychleschnoucí tkaninou. Zahradní lehátka musí být odolná vůči vodě, vlhkosti i mechanickému poškození. Při výběru lehátka se zajímejte také o jeho rozměry a maximální nosnost.

  Výběr materiálu zahradního lehátka

  Rozhodnout se musíte i pro vhodný materiál. Zahradní lehátko může být z kovu, dřeva nebo plastu. Velmi často se setkáte s kombinací více materiálů. Nejodolnější jsou kovová lehátka s polstry z polyesteru, která mají minimální nároky na údržbu. Pokud ovšem raději dáváte přednost zahradním lehátkům z exotického dřeva (např. akácie, eukalyptus), počítejte s náročnější péčí.

  TIP: Dřevěný zahradní nábytek potřebuje pravidelnou péči. Na našem blogu se dozvíte, jak pečovat o zahradní nábytek, aby dlouho vydržel.  

  Zahradní postel

  Kdo se nespokojí pouze s běžným zahradním lehátkem, může si pořídit zahradní postel. Konstrukce těchto postelí je obvykle z kovu, čímž je zaručena vysoká stabilita. Matrace a polštáře jsou z vodoodpudivého polyesteru. Údržba těchto materiálů je velmi snadná. V případě potřeby stačí postel přetřít mýdlovou vodou a hadříkem.

  Příslušenství k zahradním křeslům

  K zahradním křeslům si můžete pořídit pohodlné polstry a podušky. Dostupné jsou v různých velikostech, tvarech a barevných provedeních.