Akumulátory a nabíječky Hikoki

2 Produkty

Dle relevance
Filtr
  Hikoki
  Doprava zdarma
  Hikoki Sada akumulátorů a nabíječky

  Hikoki Sada akumulátorů a nabíječky

  18/36 V; 2,5 + 5 Ah; 2 akumulátory
  4 790,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  Hikoki
  Doprava zdarma
  Hikoki Akumulátor BSL36A18

  Hikoki Akumulátor BSL36A18

  kapacita: 2,5 Ah/5 Ah; napětí akumulátoru: 36 V/18 V
  1 700,-
  Nedostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Akumulátory a nabíječky Hikoki

  Prozkoumejte široký sortiment akumulátorů a nabíječek, bez kterých se neobejde nikdo, kdo používá bezdrátové elektrické nástroje a zařízení.

  Vybírejte z nabídky 12V akumulátorů a 18V baterií do aku vrtačky, které dodají energii vašim bezdrátovým vrtačkám, šroubovákům, pilám a dalším nástrojům. Můžete tak pracovat kdekoli a kdykoli. Díky nabíječce na aku vrtačku, nabíječce na baterie do aku nářadí a náhradním článkům do aku baterií, které mají dlouhou výdrž, můžete pokračovat v práci bez zbytečných přerušení.

   

  Jeden akumulátor využijete pro více typů strojů

  Akumulátory a nabíječky v sortimentu BAUHAUS jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s širokou škálou nástrojů a zařízení, což zajišťuje jejich širokou použitelnost. Některé typy akumulátorů dané značky tak můžete použít pro různé druhy aku nářadí, jako jsou např. aku úhlové brusky, aku šoubováky a aku vrtačky či aku rázové utahováky. Stejný akumulátor dané řady využijete i pro zahradní stroje, jako např. aku sekačky, aku řetězové pily, aku fukary na listí, aku křovinořezy a vyžínače či aku nůžky na živé ploty