Akumulátory a nabíječky Narex

3 Produkty

Dle relevance
Filtr
  Narex CAMOUFLAGE Akumulátor CB 4

  Narex CAMOUFLAGE Akumulátor CB 4

  20 V; 4 Ah
  1 190,-
  Nedostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  Narex CAMOUFLAGE Nabíječka CN 20

  Narex CAMOUFLAGE Nabíječka CN 20

  20 V
  690,-
  Nedostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Akumulátory a nabíječky Narex

  Prozkoumejte široký sortiment akumulátorů a nabíječek, bez kterých se neobejde nikdo, kdo používá bezdrátové elektrické nástroje a zařízení.

  Vybírejte z nabídky 12V akumulátorů a 18V baterií do aku vrtačky, které dodají energii vašim bezdrátovým vrtačkám, šroubovákům, pilám a dalším nástrojům. Můžete tak pracovat kdekoli a kdykoli. Díky nabíječce na aku vrtačku, nabíječce na baterie do aku nářadí a náhradním článkům do aku baterií, které mají dlouhou výdrž, můžete pokračovat v práci bez zbytečných přerušení.

   

  Jeden akumulátor využijete pro více typů strojů

  Akumulátory a nabíječky v sortimentu BAUHAUS jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s širokou škálou nástrojů a zařízení, což zajišťuje jejich širokou použitelnost. Některé typy akumulátorů dané značky tak můžete použít pro různé druhy aku nářadí, jako jsou např. aku úhlové brusky, aku šoubováky a aku vrtačky či aku rázové utahováky. Stejný akumulátor dané řady využijete i pro zahradní stroje, jako např. aku sekačky, aku řetězové pily, aku fukary na listí, aku křovinořezy a vyžínače či aku nůžky na živé ploty