Šatna

Už jen nevyužitý odkládací prostor nebo prázdný šatníkový výklenek většinou stačí k uskutečnění přání vlastní šatny. Pokud jde o styl zařízení, vkus se často různí: kreativní a hravý ve stylu vintage nebo raději moderní, s charakterem loftu a chytrými nápady? Tyto dva uvedené příklady šatny nabízí ještě víc: Vedle oblečení a bot poskytují zároveň dostatek odkládacího prostoru na potřeby pro domácnost, kufry a tašky nebo prádelní koš.


Návod

1. Šatna ve stylu vintage

V této rustikálně nostalgické šatně ve stylu vintage se potrubní vedení, lana, dřevěné bedny, staré pokojové dveře a sklápěcí žebřík změní na zcela nové funkční kousky nábytku.


Mohlo by vás zajímat: Šatna ve stylu vintage

2. Šatna ve stylu loftu

Moderní, individuální a z hlediska místa efektivní – tak lze označit vzhled šatny ve stylu loftu. Industriální atmosféru podtrhuje kov, sklo a osvětlení s pohybovým čidlem.

Mohlo by vás zajímat: Šatna ve stylu loftu

Tip

Napřed renovace prostoru

Než začnete s budováním šaten, využijte příležitost pro důkladnou renovaci: Nová podlahová krytina, čerstvá barva nebo tapety na zdi a prostor, který se má stát šatnou, vypadá už mnohem lépe! Tito praktičtí rádci a návody pomohou náležitě vyšperkovat šatní komoru.