Plynové grily

17 Produktů

Dle relevance
Filtr
  Doprava zdarma
  Weber Plynový gril

  Weber Plynový gril

  1 hořák; grilovací plocha: 43 × 32 cm; 2,64 kW
  8 699,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  Doprava zdarma
  Weber Traveler Plynový gril

  Weber Traveler Plynový gril

  1 hořák; grilovací plocha: 63,5 × 34,3 cm; 3,8 kW
  11 490,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  Doprava zdarma
  Grillstar Stolní gril Atlanta II 200 T

  Grillstar Stolní gril Atlanta II 200 T

  grilovací plocha: 40 × 33 cm
  4 590,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Plynové grily patří mezi nejoblíbenější. Vyhledávané jsou zejména proto, že na nich můžete začít grilovat bez velkých příprav. Pokud máte dostatečnou zásobu plynu v propan-butanové lahvi, stačí otočit knoflíkem na grilu a grilujete. V e-shopu a odborných centrech BAUHAUS nabízíme plynové grily značek Weber, Kingstone a Grillstar.

  TIP: V odborných centrech BAUHAUS snadno vyměníte prázdné propan-butanové lahve za plné.

  Výhody plynového grilu

  U plynových grilů máte plnou kontrolu nad teplotou. Plynulá regulace vám po celou dobu grilování umožní udržovat ideální teplotu pro daný typ připravovaného jídla. Grily na plyn se také oproti grilům na dřevěné uhlí mnohem snadněji čistí.

  Největší modely plynových grilů mají zpravidla více hlavních hořáků. Po stranách grilu mohou být další menší hořáky určené k ohřevu jídla a praktické odkládací plochy. Moderní plynové grily mají piezo zapalování, které garantuje snadné a bezpečné podpalování hořáků stiskem jediného tlačítka. Samozřejmostí je rovněž kvalitní poklop se zabudovaným teploměrem. Plynové grily mohou být dodávány i s celou řadou užitečného příslušenství. Může se jednat například o různé grilovací rošty nebo kameny na pizzu.

  Plynové grily mají větší rozměry

  Plynové grily potřebují více prostoru. Největší grily mohou mít šířku až 1,5 metru, hloubka je potom obvykle do 60 centimetrů. Pro snazší manipulaci najdete u plynových grilů kolečka. Posouvání grilu například při úklidu je tedy velmi rychlé a jednoduché.

  Rozměrné plynové grily pravděpodobně nebudete po každém použití sklízet například do technické místnosti nebo zahradního domku. Aby vám gril vydržel co nejdéle, pořiďte si spolu s grilem i praktický ochranný obal. Ten ochrání gril před deštěm i nečistotami.

  TIP: Dáváte přednost grilu na dřevěné uhlí nebo elektrickému grilu? V článku Jak vybrat ten správný gril zjistíte k jednotlivým typům grilů všechny důležité informace grilů.