Plechy a profily

218 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Plechy a profily spadající do sortimentu železářství využijete při celé řadě konstrukčních a stavebních projektů. Ať už se chystáte k úpravám v interiéru anebo exteriéru, na terase či zahradě, zde najdete veškerý potřebný materiál. V BAUHAUS nabídce jsou vám proto k dispozici:

 

Kovový plech nabízíme v několika variantách i rozměrech. V nabídce tak najdete děrovaný plech z hliníku pro všestranné využití, především pak v oblasti techniky a architektury. Nechybí ani hladký nerezový plech opatřený pozinkovou povrchovou úpravou. Tato úprava  plechu zaručuje odolnost vůči korozi a je tedy vhodný i pro použití venku. Lze jej zpracovávat nejrůznějšími způsoby včetně svařování.

 

Kromě toho zde naleznete také plochý profil anebo úhlový profil pro obkládání a zakrývání hran, říms či rohů zdí v místnosti. Zvolit můžete hliníkové, ocelové či plastové PVC profily odolné vůči povětrnostním vlivům i UV záření. Veškerý sortiment profilů je k dostání rovněž v několika délkách, šířkách i síle stěny materiálu.