Předstěnové systémy

25 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Předstěnové systémy pro instalaci závěsných toalet, bidetů či umyvadel jsou velmi oblíbené. Rozvody vodoinstalace a odpadů se při použití tohoto systému nezasekávají do zdiva, ale jsou vedeny po povrchu stěny. Veškeré rozvody spolu s nádržkou na vodu a splachovacím mechanismem následně zakryje zděná přizdívka nebo sádrokartonová konstrukce. Na stránkách e-shopu a v odborných centrech BAUHAUS můžete vybírat z nabídky předstěnových systému značek Camargue, Alcaplast, Geberit a Komfort.

  Varianty předstěnových systémů

  Výrobci rozlišují dva základní typy předstěnových systémů, a to určených k obezdění a do sádrokartonových příček. Další alternativou je také sanitární modul pro závěsné WC Camarque, který k zakrytí rozvodů využívá přední krycí desku z bezpečnostního skla v luxusním a nadčasovém designu. Tato krycí deska je dodávána v bílé a černé barvě.

  Konstrukce předstěnových systémů

  Základem předstěnových systémů je nosná konstrukce (pozn. ocelový rám), která se upevňuje ke stěně nebo sádrokartonové příčce. Součástí předstěnového systému pro klasické WC je nádržka na vodu a splachovací mechanismus. Některé typy moderních toalet nabízejí i funkci oplachu teplou vodou nebo sušení proudem teplého vzduchu. V těchto případech je předstěnový systém opatřen instalací pro přívod elektrického proudu.

  Parametry předstěnových systémů:

  • Vnější rozměry
  • Typ: do sádrokartonu, k obezdění
  • Použité materiály (konstrukce, nádržka na vodu, splachovací mechanismus)
  • Objem spláchnutí
  • Možnost nastavení splachovacího množství

  Sanitární keramika

  Spolu s předstěnovým systémem je třeba vybrat i vhodnou sanitární keramiku. Prohlédněte si aktuální nabídku závěsných toalet, umyvadel a bidetů.