Sanitární keramika

393 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Sanitární keramika neboli sanita zahrnuje celou řadu koupelnové keramiky a vše pro kompletní a praktické vybavení koupelny či WC. V našem sortimentu tak naleznete:

 

Volit lze z mnoha provedení, materiálů a barev v klasických i moderních designech. Veškerá sanita, zejména pak záchodové mísy a bidety, je navrhována s vysokými nároky na ergonomii a pohodlí. K dispozici je celé spektrum modelů stojacích i závěsných WC a bidetů či několik variant pisoárů. Neméně důležité je i pohodlné WC sedátko. V nabídce proto naleznete bezpočet modelů keramických, dřevěných či plastových prkének na toaletu.

 

Při výběru umyvadla lze volit z klasických závěsných umyvadel, dále variant vhodných k vestavění do koupelnových skříněk či umyvadel na desku. Nábytková umyvadla vynikají minimalistickým designem a užitečným odkládacím prostorem pro veškeré nezbytnosti. Dle umístění a prostorových možností můžete vybírat z rozměrnějších umyvadel nejrůznějších tvarových provedení. Do skromnějších prostor bude vhodnější rohové umyvadlo menších rozměrů. Sortiment zahrnuje také praktická dvojumyvadla.

 

V nabídce příslušenství k sanitární keramice naleznete především montážní sady pro umyvadla a WC. Dále také zvukové izolace či přečerpávací stanice pro připojení k toaletě, sprše, bidetu či umyvadlu. Přečerpávací stanice slouží k úpravě, likvidaci a odvodu odpadních vod v místech, kde není možné využití samospádu.