Sanitární instalace

1869 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Sortiment sanitární instalace vám pomůže s veškerými údržbovými i montážními úkony, které koupelna a sanita vyžaduje. Ať už sháníte materiál pro stavbu koupelny, její renovaci anebo jen drobné opravy, zde najdete vše potřebné.

 

Vybírat můžete z nejrůznějších typů produktů, od jednotlivých součástek až po velké bojlery. Hledáte-li průtokový ohřívač vody pro občasné využití například na chatě, k dostání máme hned několik variant. Nechybí ani dřezová baterie s funkcí okamžitého ohřevu vody. Ta se hodí také do domácnosti a zajistí mimo jiné i významnou úsporu spotřeby teplé vody.

 

Samozřejmostí jsou spojovací materiály, trubky a armatury k rozvodům a regulaci vody. Najdete tu také nejrůznější doplňky – těsnění, sifon, perlátory na dřezové baterie či filtry na vodu. Zrovna tak je k dispozici vše pro montáž a zapojení WC a další koupelnové sanity.

 

BAUHAUS nabídka kategorie sanitární instalace zahrnuje celé spektrum produktů, nástrojů, přístrojů a příslušenství. Najdete zde veškeré potřeby pro montáž, instalaci i údržbu sanitárního vybavení domácnosti. K dispozici vám tak jsou: