Minipařeniště a pěstební misky

32 Produktů

Dle relevance
Filtr

    Minipařeniště a pěstební misky jsou další z efektivních možností předpěstování sazenic k jarní výsadbě na záhon. Odrůdy užitkových i okrasných rostlin díky nim můžete pěstovat doma už od semínka. Vyberte si pro své domácí pěstování potřebnou výbavu a příslušenství v nabídce BAUHAUS.

    Minipařeniště nabízí pěstební prostor semenáčkům zeleniny, květin či bylinek. Po jejich dostatečném zesílení je stačí přesadit na zahradní záhon či do běžného květináče. Minipařeniště s ventilací umožňuje přísun čerstvého vzduchu a udržení ideálních pěstebních podmínek. V naší nabídce naleznete minipařeniště v několika variantách. Ty se od sebe liší zejména velikostí. Některá pařeniště jsou již také opatřená sadbovacími tabletami. Ekologicky rozložitelné rašelinové tablety poskytnou semenům dostatek živin a optimální podmínky k růstu. Sortiment zahrnuje také minipařeniště s vyjímatelným sadbovačem.

    Pěstební nádoby v podobě misek jsou vhodné nejen k předpěstování. Lze je využívat i celoročně k pokojovému pěstování bylinek. I v zimních měsících si tak můžete svůj jídelníček obohatit o nejrůznější odrůdy zeleninových klíčků neboli tzv. “microgreens”. Pěstební misky mají přívětivý design a kompaktní rozměry. Mohou tak být praktickým a zároveň estetickým doplňkem vaší kuchyňské linky.