Dřezy

113 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Dřezy jsou běžnou a nepostradatelnou součástí každé kuchyně. Kromě praktické funkce může kuchyňský dřez plnit také funkci estetickou. Často se tak stává například výrazným prvkem kuchyňské linky. Dřezy vynikají ať už svým materiálem nebo designem. Prozkoumejte naši nabídku a vyberte si ten svůj!

 

Najdete zde nerezový dřez do kuchyně z odolné chromniklové oceli. Tyto dřezy jsou zárukou dlouhé životnosti a odolnosti vůči mechanickému poškození. Vedle toho nechybí ani granitové dřezy v několika barvách. Granit je odolný vůči nárazům i vysokým teplotám a zároveň je nenáročný na údržbu. V případě tvrdé vody může docházet k usazování částeček vodního kamene na povrchu nerezových dřezů. Vznikají tak nevzhledné mapy, které se těžko odstraňují a po delší době mohou nerezovou povrchovou úpravu poškodit. Tento problém granit eliminuje.

 

K dostání jsou jednoduché vestavné dřezy i dvojdřezy. Zvolit můžete hranatý či kulatý dřez různých velikostí, s odkládací plochou či bez ní. Nabídka zahrnuje rovněž sety dřezů s těsnicími a upínacími prvky pro přímou montáž.

 

Kromě samotných dřezů zde najdete také nejrůznější doplňky – sítko do dřezu, dávkovač saponátu či dřezové výpustě. V BAUHAUS sortimentu dřezů si zkrátka vyberete. Prozkoumejte kategorie jako: