Obložení za linku

151 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Obložení za linku dotváří vzhled kuchyně. Zároveň však plní praktickou funkci a chrání zeď před vlhkostí, mastnotou a dalším znečištěním při vaření. Navíc se snadno udržují a čistí, a to je v prostředí kuchyně neocenitelné.

   

  V naší nabídce naleznete obklady v několika provedeních. Vybírat lze z kachlových obkladů s celým spektrem vzorů a barev. K dispozici je rovněž mozaikový obklad v řadě variant, tvarů a velikostí. Pokud chcete svou kuchyň ozvláštnit, vhodnou volbou pro vás budou designové obkladové panely z přírodního kamene.

   

  Jestliže byste rádi obnovili vzhled své kuchyně bez bourání, máme řešení – samolepicí obklad na zeď za kuchyňskou linku. Není třeba stavebních úprav, bourání či osekávání starých obkladů. Samolepicí obklad přilne k jakémukoliv hladkému povrchu. Samolepicí mozaika má plastovo-gelovou strukturu, je nehořlavá a odolná vůči vodě i vlhkosti.

   

  Alternativou klasických obkladů může být také kuchyňská zástěna. Její vzhled lze vybírat dle dekoru pracovní kuchyňské desky. Pracovní plocha a zástěna poté splynou v jeden kompaktní celek a působí esteticky čistým dojmem. Hladký povrch kuchyňské zástěny je odolný vůči teplu i skvrnám, a stejně tak nenáročný na údržbu.

   

  Obložení za kuchyňskou linku je vhodné vybírat dle několika parametrů. Kromě vzhledu a tvaru myslete rovněž na rozměry, a především pak tloušťku obkladů. V případě, že se chystáte obklady použít například ve venkovní kuchyni, vhodnější bude mrazuvzdorný obklad o vyšší tloušťce.