Akustické panely

47 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Akustické panely se řadí mezi obkladové panely na zeď. Ve srovnání s běžnými obklady na zeď nabízejí vysokou praktickou i estetickou funkci. Díky použitým materiálům zajišťují jak zvukovou, tak tepelnou izolaci interiéru.

 

Akustické panely jsou vyrobené ze dvou materiálů a vrstev. Spodní nosná část je vyrobená z recyklovatelného plastu, zatímco dřevěné pásy jsou z foliované MDF dřevotřísky. Panely jsou k dostání v několika rozměrech i barvách a dekorech dřeva. Montáž akustických panelů není nikterak náročná. Probíhá buďto lepením nebo šroubováním k podkladu.

 

Obkladové akustické panely na stěnu se hodí do domácností, kanceláří či konferenčních místností. Lze je umístit zkrátka do všech interiérů se zvýšenými nároky na akustiku bez okolních ruchů. Nehodí se však do místností s vyšší vlhkostí, která by narušovala jejich účinnost i životnost materiálu.

 

V BAUHAUS nabídce kategorie akustických panelů naleznete kromě samotných akustických obkladů také řadu příslušenství i materiálu k instalaci a montáži. Prohlédněte si také další podkategorie:

●      Designové akustické panely

●      LED profily pro akustické panely

●      Příslušenství k akustickým panelům