Závěsné WC Laufen

1 Produkt

Dle relevance
Filtr
  Laufen
  Doprava zdarma
  Laufen Závěsné WC Pro

  Laufen Závěsné WC Pro

  34 × 53 × 36 cm; bez splachovacího kruhu
  5 590,-
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Závěsné WC Laufen

  Při rekonstrukci nebo stavbě nové toalety je nutné vybrat záchodovou mísu. Existují čtyři základní typy, a to závěsné WC, stojací WC a kombinované WC. Při rozhodování je nutné zvážit, kde bude záchod umístěn (pozn. v samostatné místnosti, v koupelně), jak velký prostor máte k dispozici a kdo bude záchod nejčastěji používat. Například malé děti, senioři nebo lidé s handicapem mají odlišné požadavky na WC mísu. Na stránkách našeho e-shopu a v odborných centrech BAUHAUS můžete vybírat z široké nabídky závěsných WC.

  Výhody závěsných WC

  Závěsná WC patří již několik let mezi nejoblíbenější. Výhodou tohoto typu mísy je, že celý splachovací mechanismus včetně nádržky s vodou zůstává skryt ve stěně a po vstupu do prostoru toalety vidíte pouze mísu a dvě tlačítka splachování. Závěsné WC tedy nijak zásadně nenarušuje design místnosti.

  Závěsné WC se nedotýká podlahy, což oceníte především při úklidu toalety. Velmi snadná je údržba WC mísy bez splachovacího okruhu.

  Další výhodou je možnost individuálního nastavení výšky WC. Například děti ocení, když bude toaleta o něco níže. Závěsné WC mísy jsou navíc díky možnosti dvojího splachování velmi úsporné. Při malém spláchnutí spotřebujete okolo tří litrů vody a při velkém spláchnutí šest litrů.

  Pokud uvažujete o závěsném WC, myslete na to, že ke stěně je nutné ukotvit předstěnový systém. K němu je potřeba přivést rozvod vody a odpad. Stěna musí být dostatečně stabilní, aby unesla potřebnou zátěž.

  Značky závěsných WC mís:

  Design a materiál

  V současné době je možné vybírat z řady designů závěsných WC mís. K dispozici jsou jak oválné, tak i hranatější tvary. Mísy pro běžné domácí použití jsou z keramiky. Při výběru WC mísy se zaměřte na glazuru. Nesmí být popraskaná nebo jinak narušená.

  Příslušenství

  Ke každé WC míse je potřeba vybrat i správné sedátko. K dispozici jsou například WC sedátka z duroplastu, dýhovaného dřeva nebo polotvrdé dřevovláknité desky (MDF).