Travní směsi

51 Produktů

Dle relevance
Filtr

    Travní směsi vám pomohou s obnovením poškozeného trávníku nebo jeho kompletně novým vysetím. Ať už tedy chcete trávník a jeho hustotu oživit, rádi byste zakryli nevzhledné lysé plochy nebo spáleniny od slunce, zde jste správně. V nabídce BAUHAUS najdete celé spektrum osiv pro trávníky.

     

    Pro oživení trávníku se bude hodit travní směs pro regeneraci. Okrasná golfová travní směs vytvoří souvislý hustý koberec, který potěší oko i těch nejnáročnějších zahrádkářů. A pokud máte rozlehlou zahradu, na níž byste si rádi zachovali kousek divoké přírody, travní směs luční bude vhodnou volbou. Luční travní osivo obsahuje semena divokých bylin a květin. Výsledná porostlá plocha je navíc prakticky bezúdržbová. Hřištní travní směs je poté vhodná především pro vysoce zatěžované travnaté plochy. Travní osivo můžete vybírat rovněž podle typu umístění. K dispozici je travní směs do stínu i na slunná místa.

     

    Kromě toho nabízíme také trávníkový substrát. Ten je vhodný pro průběžné hnojení zátěžových i okrasných trávníků. Jeho používáním můžete předejít vytvoření lysých ploch, spálení či žloutnutí. Vhodný je rovněž pod trávníkové koberce. Veškerý sortiment travních směsí, hnojiv i travního písku je k dostání v řadě variant objemu i vydatnosti.