Terasové dlaždice

11 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Za pěkného počasí je terasa nebo balkon oblíbeným místem k posezení s rodinou, přáteli nebo odpočinku. Aby byl pobyt na terase a balkoně co nejpříjemnější, položte si na podlahu vhodnou krytinu. S výběrem správné podlahové krytiny na balkon a terasu vám rádi pomůžeme v našich odborných centrech BAUHAUS.

  WPC dlaždice na terasu a balkon

  Podlahová krytina v exteriéru musí být dostatečně odolná vůči slunečnímu záření i nepříznivým povětrnostním vlivům. Tyto podmínky splňují terasové dlaždice z dřevoplastu. Označovány jsou rovněž zkratkou WPC dlaždice (pozn. zkratka je odvozena z anglického označení Wood Polymer Composites). Kromě extrémně dlouhé životnosti poskytují i snadnou pokládku. Jednotlivé dílce se jednoduše zacvakávají dohromady podobně jako puzzle. Pokládku dřevoplastových dlaždic tedy většina kutilů hravě zvládne svépomocí. V naší aktuální nabídce naleznete WPC dlaždice o rozměru 30 x 30 centimetrů.   

  Hlavní výhody WPC terasových dlaždic:

  • Dlouhá životnost
  • Odolnost vůči oděru
  • Tvarová a barevná stálost
  • Protiskluzový povrch
  • Jednoduchá pokládka
  • Snadná údržba

  Z čeho se vyrábějí WPC dlaždice? WPC terasové dlaždice se vyrábějí z bambusového substrátu a plastových polymerů. Spojením těchto dvou materiálů získávají dlaždice přírodní vzhled a vysokou pevnost. WPC dlaždice oproti dřevu nesesychají, nepraskají a nezničí je hniloba.

  Dřevěné dlaždice na terasu a balkon

  Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, budou pro vás ideální volbou na terasu a balkon dřevěné dlaždice. K jejich výrobě je využíváno například modřínové dřevo, akátové dřevo nebo také borovicové dřevo. Tyto dlaždice je možné použít i k sestavení zahradního chodníku, v okolí zahradního bazénu nebo do saun. Dřevěné dlaždice se stejně jako WPC dlaždice velmi snadno pokládají. Jednotlivé dílce se do sebe zacvakávají.

  Vše pro stavbu terasy: u nás pořídíte také přislušenství k terasám a terasové díly