Stojací svítidla

68 Produktů

Dle relevance
Filtr

    Stojací svítidla patří mezi interiérová osvětlení plnící jak praktickou, tak estetickou funkci. Umístěním přímo v prostoru se stojací lampa stává jeho součástí a měla by korespondovat s celkovým designem interiéru. Náš sortiment proto nabízí celé spektrum provedení, typů a barev lamp. Příznivci designu a skandinávského stylu ocení minimalistické i industriální stojací lampy z kombinace kovu a dřeva. Nechybí však ani praktičtější provedení stojacích svítidel.

     

    Dle typu můžete zvolit také stojací lampy s bodovými svítidly. Ta lze nasměrovat přesně do míst, která chcete nasvítit. Klasické i LED stojací lampy často disponují funkcí stmívače. Stmívací stojací lampa umožňuje regulaci barvy a intenzity světla. Navíc tak slouží jako ambientní typ interiérového osvětlení. Pro pohodlné ovládání bývají lampy opatřené nožním vypínačem nebo také dálkovým ovládáním.

     

    Kromě vzhledu a dalších funkcí při výběru stojací lampy zvažte především její příkon udávající míru spotřeby elektrické energie. Vedle toho je vhodné brát v úvahu také parametry jako světelný tok, zdroj a barvu světla.