Smarthome

337 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Smart home systém vám pomůže s kontrolou i chodem domácnosti, ať už jste kdekoliv. Oproti běžné elektroinstalaci a osvětlení nabízí řadu výhod. Smart zásuvky a LED svítidla zajistí úsporu energie. Bezpečnostní systém exteriéru i interiéru domu společně se smart kamerami lze připojit k pohybovým čidlům či senzorům. O zaznamenání pohybu vás poté informuje aplikace v mobilu nebo tabletu. V nabídce smart home však naleznete také například termostatické hlavice pro přehledné a úsporné vytápění. Nechybí ani dveřní kamery a kukátka pro zvýšení bezpečnosti.

 

Instalace smart home obvykle není složitá. Nicméně montáž spínačů a zásuvek je vhodné svěřit odborníkovi. Ovládání je intuitivní a pohodlné. Díky mobilní aplikaci lze systém chytré domácnosti ovládat i na dálku. Dle typu umožňují smart zařízení také připojení k Wi-Fi nebo bluetooth.

 

Chytrou domácnost si můžete přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům. Stačí zvolit konkrétní typy smart home elektroinstalace či příslušenství. Vybírat lze z následujících kategorií: