Smart Home senzory

7 Produktů

Dle relevance
Filtr

    Smart home senzory představují nezbytnou součást systému chytré domácnosti. V naší nabídce tak najdete řadu typů zařízení. Od okenních a dveřních, přes pohybové až k teplotním senzorům. K dispozici jsou rovněž chytré termostaty či termostatické hlavice. Ty umožňují dálkové ovládání teploty odkudkoliv, a to díky Wi-Fi připojení a smart aplikaci.

     

    Pohybové čidlo vás může upozornit na příchozí návštěvu. Dokáže také pomoci s automatickým ovládáním chytrého osvětlení vždy, když senzor zachytí pohyb. Pro bezpečnostní účely je optimálnější variantou detektor pohybu. Instaluje se poblíž vstupních dveří. V případě detekce neočekávané pohybu vás senzor informuje pomocí mobilní aplikace s hlášením. Současně s odesláním upozornění je možné nastavit například spuštění alarmu. Nechybí ani detektory kouře, rovněž s možností dálkové kontroly a ovládání.

     

    Chytrá domácnost je díky smart senzorům bezpečnější. Při jejich výběru je proto dobré myslet na optimální konektivitu všech zařízení v rámci smart home. Stejně tak na efektivní rozmístění jednotlivých senzorů pro maximální využití jejich funkcí.