Smart Home spínače

13 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Smart home spínače zabezpečují chod chytré domácnosti. Díky ovladači, mobilu či tabletu s ovládací aplikací tak můžete mít celou smart home neustále pod kontrolou. Například i z druhého konce světa.

   

  Spínače, vypínače, stmívače i dálkové ovladače – to vše je součástí systému chytré domácnosti. Každý z nich má mírně odlišné využití. Při správné instalaci profesionálem však mohou život podstatně usnadnit. K čemu tato smart zařízení slouží?

  • Chytré spínače – dokážou spravovat funkce jakýchkoliv součástí smart home. Chytré spínače se tedy využívají pro dálkové ovládání spotřebičů, elektrických žaluzií, oken či domovních a garážových vrat. Jejich instalace vyžaduje odborníka. Pro plnou funkčnost a konektivitu je zapotřebí dbát na parametry, jako je typ komunikačního protokolu a optimální napětí.
  • Chytré vypínače – design se podobá běžnému vypínači osvětlení. Chytré vypínače jsou však bezdrátové, a ovládání osvětlení zajišťuje Bluetooth či Wi-Fi konektivita se smart home. Umisťuje se na stěnu interiéru. Při výběru se rovněž zaměřte především na typ komunikačního protokolu, ten by měl být shodný s celou chytrou domácností.
  • Dálkové ovládání chytré domácnosti – propojuje všechny součásti smart home a umožňuje jejich ovládání pomocí jednoho zařízení. To zajišťuje propojení skrze Wi-Fi a chytrou aplikaci.