455 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Při plánování nové koupelny vás čeká nejen výběr sanity, ale také koupelnového nábytku. Před jeho nákupem je nutné zohlednit kromě celkového designu také další parametry jako materiál, rozměry či nároky na údržbu. Dnešní nabídka nábytku do koupelen je velmi široká. K dispozici jsou jak samostatné kusy nábytku (např. koupelnové skříňky, umyvadlové skříňky, umyvadlové desky), tak i celé koupelnové sety. Koupelnový nábytek si můžete prohlédnout na stránkách našeho e-shopu a také v odborných centrech BAUHAUS.

Koupelnové skříňky a sety

Koupelnový nábytek vybírejte s ohledem na tvar a rozměry místnosti. V koupelně se vždy snažte vytvořit dostatek úložných a odkládacích prostor pro kosmetiku, hygienické potřeby, ručníky a další potřeby. K uschování těchto předmětů slouží různé koupelnové skříňky. Nabízeny jsou jak samostatně, tak jako koupelnové sety.

Vzhledem k tomu, že koupelny mají obvykle jen několik málo metrů čtverečních, patří mezi nejžádanější vysoké u úzké koupelnové skříňky. K dispozici jsou i samostatně stojící nízké skříňky nebo závěsné skříňky na zeď. Skříňky v koupelně mohou být otevřené i uzavřené s dvířky. Dostupné jsou v různých velikostech i barvách.  

Umyvadlové skříňky

K uložení koupelnových potřeb můžete využít také místo pod umyvadlem. Koupelnou skříňku je nutné vybírat s ohledem na tvar a velikost umyvadla (pozn. prohlédněte si nabízená nábytková umyvadla). U skříněk pod umyvadlem je potřeba počítat s tím, že část vnitřního prostoru skříňky zabere výřez na sifon. Umyvadlové skříňky jsou dostupné v mnoha rozměrech i barevných variantách. Nabízeny jsou jak samostatně, tak i v rámci koupelnových setů.

Zrcadlové skříňky

K odkládání zubních kartáčků, krémů a ostatní kosmetiky jsou ideální zrcadlové skříňky. Jednoduše je připevníte ke stěně do prostoru nad umyvadlem. Řada typů zrcadlových skříněk je vybavena praktickým a úsporným LED osvětlením.