Koupelnové sety

42 Produktů

Dle relevance
Filtr

    Koupelnové sety jsou nezbytnou součástí vybavení koupelny. Kombinace skříňky pod umyvadlo, samotného umyvadla a obvykle i zrcadla nabízí praktické a kompletní řešení pro vaši koupelnu.

     

    Vybírat lze z dvířkových, kombinovaných či zásuvkových skříněk pod umyvadlo ve vysokém lesku či matu. Nabídka zahrnuje celou řadu designů a materiálových provedení koupelnových setů. Vybere si zastánce elegance, praktičnosti i milovník čistých jednoduchých linií a moderního designu. Skříňka pod umyvadlo může být v některých případech vybavená praktickým systémem Soft Close – tzv. tiché dovírání dvířek a zásuvek. Některé koupelnové sety vybavené zrcadlem disponují rovněž úsporným LED osvětlením.

     

    Sortiment zahrnuje koupelnový nábytek a sety různých rozměrů vhodné do menších i větších prostor. Výběr tak můžete přizpůsobit nejen svým preferencím, ale i možnostem prostoru. Provedení či design nábytku tím však nikterak neutrpí. Montáž koupelnových setů je snadná, přičemž v některých případech jsou skříňky montované již z výroby a stačí je pouze usadit na své místo.