123 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Závěsné systémy poskytují flexibilní možnosti uspořádání úložného prostoru a jeho efektivní využití. Jsou vhodné v prostorách, kde není místa nazbyt a organizace uskladněných předmětů je tak klíčová.

 

V závislosti na typu úložného systému se liší i jeho montáž a konkrétní díly. Základní konstrukci však ve většině případů tvoří regálové lišty společně s nosníky v různých designech. Dalšími prvky jsou konzole, nástěnné police, policové koše anebo šatní tyč. Závěsné systémy vám tak umožní sestavit si policový regál na míru. V nabídce naleznete rovněž nástěnné panely opatřené drážkami k zavěšení polic a dalšího příslušenství.

 

Závěsné systémy najdou své využití především v garáži, dílně, sklepě nebo spíži či šatně. Dle zvoleného typu se však mohou stát také estetickým doplňkem v interiéru obývacího pokoje nebo ložnice. Hodit se může i závěsná lišta na kuchyňskou linku pro uložení všech nezbytností. Sortiment zahrnuje jak ryze praktická provedení nástěnných policových regálů, tak například ty s prvky industriálního designu. Vybírat lze z několika modelových řad závěsných systémů z kovu i dřeva: