Zařízení dílny

271 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Zařízení dílny je klíčové pro pohodlnou a plynulou práci. Kromě nářadí a strojů je zapotřebí vybavit dílnu vhodným nábytkem. Ten zajistí nejen potřebnou pracovní plochu ale také dostatek úložných prostor.

 

Nezbytnou součástí vybavení dílny je dostatečně prostorný pracovní dílenský stůl s optimální nosností. Obvykle bývá opatřený řadou zásuvek pro uložení všech nástrojů nebo nářadí, které chcete mít po ruce. Pracovní deska z masivního dřeva umožňuje upnutí svěráku a dalších nástrojů. Pracovní stoly můžete dále doplnit o dílenský vozík. Hodit by se však mohla rovněž dílenská skříň. Mobilním řešením pro uložení ručního nářadí je potom například batoh nebo kufr na nářadí. Víceúčelové stavební či řezací kozy vám poslouží při nejrůznějších projektech. Disponují obvykle vysokou nosností i odolností konstrukce.

 

Jste zastáncem názoru, že i dílna vyžaduje pořádek? Poté v této kategorii najdete vše, co vám s uspořádáním tohoto prostoru pomůže. Vybírat lze z rozmanité nabídky systémových boxů a montážních organizérů. Stejně tak můžete zvolit organizér na nářadí v podobě děrované stěny, který stačí ukotvit ke zdi.

 

Celé spektrum BAUHAUS sortimentu pro vybavení profesionální či kutilské dílny vám nabídne vše, co byste mohli potřebovat. Vybírejte z řady kategorií: