Zahradní domky a skleníky

59 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Většina majitelů rodinných domů se zahradou bude jistě souhlasit, že místa pro ukládání zahradního nábytku, sezónního vybavení a různého nářadí a techniky pro práci na zahradě není nikdy dost. Pokud vám nezbývá místo v domě, kupte si zahradní domek. Dodáván je jako stavebnice a po rozbalení si ho můžete z jednotlivých dílců složit buď svépomocí, nebo jeho výstavbu přenechat zručným řemeslníkům našeho Montážního servisu. Jaké typy zahradních domků existují? 

Široký výběr zahradních domků

Zahradní domek může být ze dřeva, plechu nebo plastu. Dřevěné domky dokonale zapadají do zahrady a můžete je využit mnoha způsoby. Sloužit vám nemusí pouze k uložení nářadí na zahradu, ale také k uskladnění sportovní výbavy, sezónního zahradního nábytku nebo také jako malá dílna či místo k odpočinku. Dřevěné zahradní domky na nářadí jsou vyráběny v různých rozměrech a tvarech. Vybírat můžete i z několika druhů dřevin. V odborných centrech BAUHAUS zakoupíte dřevěné zahradní domky ze dřeva s PEFC certifikací

Plechové zahradní domky vynikají především snadnou a rychlou instalací na pozemek, velmi dlouhou životností a také nižšími nároky na pravidelnou údržbu. Zahradní domky z kvalitního plechu jsou rovněž velmi stabilní a odolají tedy i nepříznivým klimatickým podmínkám.  

Pokud nemáte vysoké nároky na prostor a plánujete zahradí domek využít především k uložení zahradního náčiní, bude pro vás ideální volbou WPC domek. Tyto zahradní domky vynikají rychlou a snadnou montáží, jsou cenově dostupné a jsou prakticky bezúdržbové.  

Prohlédněte si nabídku příslušenství k zahradním domkům

Jak vybrat zahradní domek?

Před samotným výběrem zahradního domku nejdříve zvažte, k čemu vám má sloužit. Potřebujete jen menší prostor pro uložení koleček, rýče, lopaty a dalšího zahradního náčiní? Plánujete si v zahradním domku vybudovat malou domácí dílnu, pracovnu nebo saunu? Bude vám domek sloužit k rekreaci v zahradní kolonii? Odpovědi na tyto otázky vám napoví, jaký tvar, velikost a materiál zahradního domku bude ideální.

Prohlédněte si aktuální nabídku zahradních domků na BAUHAUS!