Vánoční osvětlení

136 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Vánoční osvětlení slouží především pro dekorační účely. Světélka dotvářejí atmosféru Vánoc, stejně tak však pomáhají přečkat dlouhé zimní večery. Jsou proto nezbytnou součástí každé domácnosti nejen v období adventu a vánočních svátků. Ať už tedy hledáte vánoční osvětlení na stromeček či dům, zde si jistě vyberete.

   

  Sortiment BAUHAUS nabízí vánoční osvětlení venkovní i vnitřní, a to hned v několika typech a rozměrech. Interiér rozsvítí LED světelný řetěz, vánoční svícen na stůl či některá světelná dekorace s vánočním motivem. Dle svého designu jsou dekorace vhodné také k zavěšení jako vánoční osvětlení do okna. Moderním řešením pro venkovní výzdobu je LED světelný projektor. Především při výběru venkovního vánočního osvětlení je třeba myslet na stupeň IP krytí, který zajišťuje ochranu před vlhkostí. Dále je vhodné zaměřit se na:

  • Barvu světla – dotváří atmosféru. Vybírat lze z teplé, neutrální i studené bílé. V nabídce najdete rovněž LED osvětlení s RGB škálou barev.
  • Světelný tok – určuje zářivost a sílu světla, kterou vyjadřuje počet lumenů.
  • Typ napájení – volte především dle typu umístění. V interiéru lze využít osvětlení na baterie. Pro venkovní využití je optimálnější osvětlení napájené z elektrické sítě.
  • Délku – především u světelných řetězů lze vybírat z celé řady délek. K dispozici jsou světelné řetězy od 2,5 do 65 metrů.