Úložné boxy, koše a bedny

324 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Úložné boxy, koše a bedny jsou řešením pro každou domácnost, která zápolí s nedostatkem úložných prostor. Jsou vhodné k uložení předmětů všeho druhu. Od sezónního oblečení, přes dětské hračky až k věcem, které zkrátka nepoužíváte na denní bázi. V našem sortimentu lze vybírat z několika variant úložných boxů, beden a organizérů. Díky různorodosti materiálů, rozměrů, tvarů i designů lze výběr přizpůsobit vašim požadavkům i interiéru, do něhož se box chystáte umístit. Úložné skladovací boxy jsou praktickými pomocníky nejen do sklepů či na půdu.

Typy úložných boxů:

  • Úložné bedny - vynikají svou robustní dřevěnou konstrukcí s dobrou odolností. Jsou vhodné jak do interiéru, tak exteriéru. K dispozici je několik variant a rozměrů dřevěných beden. Některé jsou opatřené také víkem a kolečky pro snadnější manipulaci.
  • Úložné boxy - jsou vyráběné nejčastěji z průhledného plastu, díky čemuž máte o uložených předmětech dobrý přehled. V nabídce naleznete rovněž boxy s víkem a kolečky. Ty jsou využívané také jako úložné boxy na hračky. Nechybí ani stohovací euro boxy, které díky svému designu šetří místo.
  • Termoboxy - slouží k přepravě teplých i studených jídel a nápojů. Jsou vyrobeny z izolačního polystyrenu. Vhodné například při cestování.
  • Skládací boxy a přepravky - slouží zejména pro dočasné uložení předmětů například při přepravě. Po použití je lze složit a ušetřit místo. V sortimentu naleznete plastové, kartonové i látkové úložné boxy a přepravky.
  • Euroboxy
  • Kancelářské kontejnery