Slinuté keramické dlažby

226 Produktů

Dle relevance
Filtr
  Z aktuálního letáku
  Slinutá dlažba Cedra Oak

  Slinutá dlažba Cedra Oak

  300 × 600 mm; matná
  399,- /m2
  502,74 / Karton
  |
  1 Karton: 1.26 m2
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné
  Z aktuálního letáku
  Slinutá dlažba Prisma Dark

  Slinutá dlažba Prisma Dark

  300 × 600 mm; matná
  269,- /m2
  398,12 / Karton
  |
  1 Karton: 1.48 m2
  Dostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Stavíte nebo plánujete rekonstrukci? Přeměňte interiér i exteriér svého domu s nabídkou dlažeb z BAUHAUS. Slinuté keramciké dlažby se vyznačují unikátním spojením estetiky, funkčnosti a dlouhé životnosti. Dostupné jsou hned v několika barvách a odstínech včetně několika vzorů, jako je imitace mramoru, mozaiky a další.

   

  Jaké jsou výhody slinuté keramické dlažby?

  Slinutá keramická dlažba je speciálním typem dlažby vyrobeným z keramických materiálů, který je vystaven vysokému tlaku a teplotě. Tato technologie slinutí umožňuje vytvořit velmi hustý a pevný povrch dlažby s výbornými technickými vlastnostmi. Dlažba je tak odolná vůči nárazům, oděru, působení vlhkosti a chemických látek. Je vhodná do interiéru i jako venkovní keramická dlažba, ať už ve veřejných nebo soukromých prostorách. Slinutá dlažba je proto výbornou volbou nejen pro koupelnu, ale i pro terasu, chodbu nebo obývací pokoj.

   

  Při výběru dlažby je důležité sledovat třídu protiskluznosti a otěruvzdornosti. Co tyto parametry znamenají a jak se v nich orientovat zjistíte v článku Co znamená označení otěruvzdornosti a protiskluznosti u dlažby.