Regály

128 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Regály představují dodatečný úložný systém k uskladnění nářadí, úložných boxů a dalších předmětů. Regálový systém se může hodit všude tam, kde není úložných prostor nazbyt. Jak v domácnosti a technických místnostech, tak v garáži, sklepě či nejrůznějších skladech. Regál pomůže s organizací všech nezbytností, které aktuálně nepotřebujete, ale je dobré mít je přehledně po ruce. Navíc zaručuje maximální využití prostoru.

 

Pevnou konstrukci regálu tvoří rám z odolných nosníků a policové díly. Řadu regálů lze přizpůsobit a upravit. Některé typy jsou opatřené bezšroubovým systémem, který při montáži nevyžaduje použití nářadí. Jednotlivé díly regálového systému se do sebe jednoduše zasouvají.

 

V naší nabídce naleznete rovněž materiál k sestavení regálového systému dle vašich požadavků či prostorových možností. Regály se od sebe liší svými rozměry, počtem polic, designem a především materiálem, od něhož se také odvíjí maximální nosnost. Vybírat lze z několika variant:

  • Kovové regály - vynikají nosností a všestranným využitím. Vysokozátěžové regály unesou na jedné polici až 480 kg. Konstrukce je nejčastěji z lakovaného plechu. Kovový regál je vhodnou volbou do garáže, prádelny, dílny, sklepa či skladu.
  • Dřevěné regály - dřevěná konstrukce zaručuje pevnost a odolnost. Díky přírodnímu materiálu se hodí i jako regál do koupelny, dětského pokoje, kuchyně, komory či jiné části interiéru. Exteriérové využití vyžaduje patřičnou povrchovou úpravu.
  • Plastové regály - hodí se spíše pro uložení lehčích předmětů. Nosnost se pohybuje od 25 do 90 kg.
  • Stavebnicové systémy - policový regál si můžete sestavit také sami. K dispozici máme celé spektrum rozměrů bočních dílů, polic a regálových nosníků.