Parapety

160 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Parapety jsou nepostradatelnou součástí oken. Zastávají jak praktickou, tak estetickou funkci. Navíc obvykle poskytují optimální světelné podmínky pro umístění rostlin. Jejich výběr tak není radno ponechat náhodě. Prozkoumejte BAUHAUS sortiment parapetů a vyberte si takový, který bude vašemu interiéru slušet.

 

V naší nabídce naleznete okenní parapety v několika typech. Liší se jednak materiálem tak i tvarem. Zásadní je však to, zda hledáte parapety vnitřní nebo venkovní. Na základě toho poté zvolte materiál. Vnější parapety bývají nejčastěji z ocelového plechu s pozinkovou povrchovou úpravou a lakováním.

 

Do interiéru lze zvolit plastový parapet vynikající svou odolností vůči mechanickým poškozením a vlhkosti. Materiál se rovněž snadno udržuje a ani při vystavení silnému UV záření nemění barvu. Dřevotřískové parapety jsou k dostání v několika dekorech světlého i tmavého dřeva.

 

Pro vnitřní i venkovní využití jsou vhodné také kamenné parapety z granitu. Materiál disponuje vysokou odolností a životností. Snese vysokou zátěž i náročné podmínky. V nabídce parapetů naleznete také řadu příslušenství. Nechybí například krytky na parapet či montážní šrouby.

 

Sortiment zahrnuje celou řadu provedení a designů parapetů. Vybírat můžete z mnoha barevných i rozměrových variant. V případě potřeby je však možné zvolit parapet na míru, který vám rádi připravíme a nařežeme v jednom z našich odborných center BAUHAUS. Objevte celou naši nabídku: