Oleje a vosky šedá

4 Produkty

Dle relevance
Filtr

  Oleje a vosky šedá

  Oleje a vosky na dřevo se řadí mezi další z metod ochrany a péče o dřevo. Napuštění olejem či navoskování povrchu zajišťuje spolehlivou ochranu především před vlhkostí, poškozením vodou a ulpíváním nečistot. Oleje a vosky na dřevo se používají při péči o podlahy, nábytek či okenní rámy.

   

  V naší nabídce naleznete oblíbený lněný olej na dřevo, který dřevo chrání a zvýrazňuje jeho texturu, nebo tvrdý voskový olej, který je ideální ochranou dřevěných podlah.

   

  Rovněž u nás najdete speciální typy olejů na přírodní bázi pro použití v domácnosti. Zde je využijete například pro péči o kuchyňské pracovní desky či dokonce nádobí ze dřeva. Tyto bio impregnace jsou zdravotně nezávadné.

   

  Vosky a oleje na dřevo lze používat jak v exteriéru, tak interiéru. Vosk na dřevo vytváří na povrchu odolnou, avšak tenkou transparentní vrstvu. Výhodou olejů i vosků je zachování a zároveň zvýraznění přírodní barvy a struktury dřeva. Tato hloubková impregnace usnadňuje údržbu dřevěných povrchů a prodlužuje jejich životnost.