Nástěnná svítidla

147 Produktů

Filtr

  Nástěnná svítidla lze považovat za doplňkový i dekorativní typ interiérového osvětlení. Obvykle slouží především k přisvětlení míst, kam se nedostane ani denní, ani umělé světlo z centrálního osvětlení prostoru. Dle provedení, především pak rozměrů, je však optimální volbou i tam, kde není místa nazbyt.

   

  Nástěnná svítidla jsou tak typická pro schodiště, nejrůznější chodby, komory či WC. V našem sortimentu však naleznete také nástěnná svítidla do koupelny či do ložnice nad postel. K dispozici jsou rovněž bodová svítidla či nástěnná a stropní svítidla v jednom.

   

  Různé možnosti umístění nástěnných svítidel znamenají také širokou škálu typů, materiálových a barevných provedení i designů. Od praktických, elegantních či zcela minimalistických až po industriální designová nástěnná svítidla. Co se týká materiálů, vybírat lze z řady variant z kovu, skla, dřeva i jejich kombinací.

   

  Při výběru je dobré zohlednit příkon, energetickou třídu a rovněž světelný tok a zdroj. Některá svítidla mají i další funkce dotvářející atmosféru interiéru. Stmívatelné nástěnné svítidlo disponuje speciálním typem vypínače, případně dálkovým ovladačem. Funkce stmívače umožňuje nastavit požadovanou intenzitu i barvu světla.