Vlastníte firmu a nakupujete u nás často? Vyhovovalo by vám odebírat zboží na fakturu, aby vaši pracovníci nemuseli na pokladně hradit každý nákup? Pokud jste odpověděli ano, tak právě pro vás jsme spustili službu Nákup na fakturu oproti složené kauci.

Základem služby je dohoda o spolupráci mezi vámi a společností BAUHAUS k. s., díky které můžete každý měsíc nakupovat zboží do výše předem složené kauce. Výše kauce, a tedy i konečný objem vašich nákupů, záleží čistě na domluvě.

Kdy probíhá splátka kauce?

Smluvenou výši kauce skládáte na náš účet po podpisu Dohody o spolupráci. Jedná se o jednorázovou operaci, tato kauce bude na našem účtu po celou dobu platnosti smlouvy. V případě, že budete chtít spolupráci ukončit, vrátíme vám celou částku zpět na váš účet.

Je možné výši kauce průběžně navýšit?

Ano. Pokud víte, že bude objem vašich objednávek narůstat, můžeme se domluvit na navýšení měsíčního limitu nákupu.

Kdo z firmy může provádět nákup?

To je čistě na vás. Součástí dohody je formulář, do kterého vyplníte všechny pověřené pracovníky, kterým dáváte možnost nakupovat u nás zboží na fakturu. Těmto zaměstnancům vystavíme kartičky, na jejichž základě budeme vědět, že jste je k této činnosti zmocnili. Kartičky od nás dostanete poštou.

Jak bude probíhat platba faktur?

Na domluvenou e-mailovou adresu vám budeme pravidelně posílat faktury za odebrané zboží, doba splatnosti bude záležet na naší domluvě (standardně se jedná o 30 dní od vystavení).

Jak službu objednat?

Pokud vás služba Nákup na fakturu oproti složené kauci zaujala a máte o ni zájem, napište nám email na adresu podpora@bauhaus.cz. Naši pracovníci se vám ozvou zpět. Jestliže máte doplňkové otázky, pošlete nám je na stejnou adresu a my vám je rádi zodpovíme.