Kuchyňské lišty

177 Produktů

Dle relevance
Filtr

  Kuchyňské lišty zajišťují hladký přechod mezi pracovní deskou a stěnou kuchyně. Jsou tak praktickým a zároveň hygienickým řešením. Kuchyňská linka se díky nim lépe udržuje a nečistoty neulpívají v těžko přístupných spárách a mezerách.

   

  Sortiment BAUHAUS zahrnuje celou škálu nejrůznějších kuchyňských lišt. Vybírat lze z mnoha designů, včetně dekorů s imitací dřeva či kamene. Lištu tak můžete plně přizpůsobit dekoru vaší kuchyňské linky nebo pracovní desky. Univerzálním řešením je transparentní lišta, která design kuchyňské linky nijak nenaruší.

   

  V zásadě máte na výběr ze dvou typů kuchyňských lišt, k dispozici je:

  • Kuchyňská lišta nástěnná poskytne plynulý přechod mezi pracovní deskou a stěnou. Lišta bývá samolepicí, a její montáž je tak snadná. Někdy bývá opatřená těsnicím proužkem v horní nebo spodní části.
  • Kuchyňská lišta těsnicí má stejné vlastnosti jako lišta nástěnná. Navíc je však vodotěsná po celém svém povrchu. Některé těsnicí lišty jsou rovněž antibakteriální. Díky tomu jsou vhodné především na místa se zvýšenou vlhkostí či místa přímo vystavovaná vodě – například ke dřezu.