Krbové nářadí J.A.D. TOOLS

1 Produkt

Dle relevance
Filtr
  J.A.D. TOOLS Nádoba na popel

  J.A.D. TOOLS Nádoba na popel

  35 × 34 × 23 cm
  345,-
  Nedostupné online
  V odborných centrech nedostupné

  Krbové nářadí J.A.D. TOOLS

  Krbové nářadí je nezbytným doplňkem pro správnou péči o krb či kamna. Slouží především k jejich čištění a údržbě. V BAUHAUS nabídce naleznete vše, co potřebujete, od robustního uhláku pro skladování uhlí, přes elegantní kované nářadí, až po nerezovou klasiku pro moderní interiéry.

  Toto praktické nářadí je obvykle vyrobeno z odolných materiálů, jako je kov nebo nerezová ocel, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči vysokým teplotám. Mezi základní nástroje patří lopatka a smetáček na uhlí a popel, které jsou ideální pro udržení čistoty v okolí krbu či kamen a zametení případných nečistot. Pokud hledáte praktické řešení v setu, sáhněte po krbovém nářadí s košem. Pro snadný přenos dřeva nabízíme také vozík na dřevo ke krbu. Tento praktický doplněk vám ušetří námahu s přenášením dřeva a zároveň váš krb skvěle doplní. Na své si přijdou také milovníci historie a fantasy, pro které máme v nabídce krbové nářadí rytíř – jedinečnou sadu pohrabáče, halapartny, lopatky a smetáčku, která přinese do vašeho obývacího pokoje špetku středověké romantiky.

  Sháníte lopatku a smetáček ke krbu, robustní uhlák nebo stylový vozík na dřevo? V naší nabídce krbového nářadí najdete vše, co potřebujete pro bezpečnou a účinnou péči o váš krb nebo kamna.