Klouzačky a houpačky

16 Produktů

Dle relevance
Filtr

    Dětský program v BAUHAUS nabízí neomezenou zábavu pro vaše děti s naší širokou nabídkou klouzaček a houpaček. Naše zahradní houpačky a skluzavky přinášejí do vaší zahrady radost a vzrušení a poskytují bezpečné a zábavné prostředí pro vaše ratolesti.

    Klouzačky a houpačky jsou oblíbenými hračkami pro děti, kterými můžete oživit zahrady i dětská hřiště. U klouzaček si můžete vybírat z různých tvarů, velikostí a materiálů, jako je nejčastěji plast, dřevo nebo kov. Existují různé druhy klouzaček a houpaček, včetně jednoduchých modelů pro malé děti, až po složitější a větší modely pro starší děti a dospělé. Konstrukce pro zavěšení houpaček jsou instalovány na trávníku nebo zpevněném povrchu, aby byla zajištěno jejich správné ukotvení a tím i bezpečnost.

    Naše plastové skluzavky jsou navrženy tak, aby byly odolné a jejich údržba a instalace byla snadná, zatímco jejich barevné a atraktivní designy budou dělat radost vašim dětem.

    V BAUHAUS najdete houpačky a klouzačky, které si snadno nainstalujete na svoji zahradu a vašim dětem zajistí dlouhodobou zábavu.