Elektroinstalace

1092 Produktů

Dle relevance
Filtr
Kategorie

Elektroinstalace je, stejně jako například osvětlení, zásadním prvkem každé domácnosti, kanceláře a ostatně všech prostor, které běžně využíváme. V této kategorii proto najdete vše, co se rozvodu i denního využívání elektřiny týká.

 

Nabídka zahrnuje sortiment pro profesionály včetně potřebného nářadí a měřících přístrojů. Nechybí ani materiál k samotným rozvodům – rozvodná krabice či skříně, jističe, chrániče, vypínače, zásuvky či kabely CYKY. Nevzhlednou kabeláž poté schovají lišty na kabely. Izolační PVC trubka přispívá k bezpečnému uložení elektrického vedení ve zdech, a zároveň je chrání před vystavením vlhkosti. Mějte však na paměti, že v některých případech je vhodné přenechat montáž odborníkovi.

 

Vedle toho domovní zvonek či spínací zásuvka s časovačem je na instalaci o poznání snadnější. Zvládnete je proto bezpečně nainstalovat i sami. Vybírat můžete z řady provedení. K dostání jsou dále rozdvojky i adaptéry s více přípojkami. Mimo to zde najdete také prodlužovací kabel v mnoha variantách. BAUHAUS sortiment elektroinstalace zahrnuje celé spektrum přístrojů, součástek a nářadí. K dispozici jsou vám kategorie jako: